Providing you the best range of gunmetal bush in submersible pump, copper brass bush, 28mm gunmetal submersible pump bush, brass bush for submersible pump and brass submersible pump bush manufacturer in coimbatore with effective & timely delivery.
₹ 1300 / Piece Get Latest Price
| Inner Diameter (mm) | 15 mm |
| Outer Diameter (mm) | 14 mm |
| Length (mm) | 15 mm |
| Application | Automobile industries |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 850 / Piece Get Latest Price
| Material | Copper |
| Inner Diameter | 30 mm |
| Shape | Round , Cylinder |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 1200 / Piece Get Latest Price
| Material | Bronze |
| Usage/Application | water pump |
| Pump Type | Dewatering |
| Country of Origin | Made in India |
| Supply Location | All over Tamil Nadu |
₹ 750 / Piece Get Latest Price
| Pump Type | Dewatering |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Supply location | All over Tamil Nadu |
| Material | Bronze |
₹ 950 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Usage/Application | water pump |
| Pump Type | Dewatering |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
Mahalingam Muthumeenakshi (CEO)
M.S.K. Auto Products
60,LENIN STEET NEAR PERUMAL TEMPLE,,VILANKURUCHI SARAVANAMPATTY,,,Tamil Nadu, Vilankurichi
Coimbatore - 641035, Tamil Nadu, India