We are a leading Manufacturer of cast iron water pump impellers, grey cast iron castings product, ci column pipe adapter, cast iron casting, pump impeller castings and submersible pump parts casting from Coimbatore, India.
₹ 1400 / Piece Get Latest Price
| Diameter | 50 mm |
| Brand | M.S.K |
| Usage/Application | Industries purpose |
| Surface Finish | polished |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Brass |
₹ 125 / Kg Get Latest Price
| Product Type | BUSHES |
| Casting Method | Sand Casting |
| Material | Cast Iron |
| Tensile Strength | As per Drawing |
| Usage/Application | Automobile Industries |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 50 Kg
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Size/Diameter | 1.25 inches |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 25 Piece
₹ 110 / Kg Get Latest Price
| Material | CAST IRON |
| Usage/Application | Industrial |
| Finishing | Rough Casting |
₹ 15000 / Piece Get Latest Price
| Material | Brass |
| Diameter | 50 mm |
| Brand | M.S.K |
| Usage/Application | Automobile Industries |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 1300 / Piece Get Latest Price
| Diameter | 40 mm |
| Material | Brass |
| Brand | M.S.K |
| Usage/Application | Automobile Industries |
| Surface Finish | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
Mahalingam Muthumeenakshi (CEO)
M.S.K. Auto Products
60,LENIN STEET NEAR PERUMAL TEMPLE,,VILANKURUCHI SARAVANAMPATTY,,,Tamil Nadu, Vilankurichi
Coimbatore - 641035, Tamil Nadu, India